Akční nabídka

  • Kompletně vyrobeno ve Finsku !
  • Veškeré hydraulické komponenty vyrobeny v EU
  • Patentované zdvihací a podávací zařízení
  • Patentované provedení podávacího dopravníku
  • Plně hydraulický pohon bez klínových řemenů
  • Dosah hydraulické ruky 8,5 metrů, úhel otáčení 360°
  • Vlek druhé generace, nosnost 12 tun
  • 3 páry klanic ve standardní výbavě
  • Plně profesionální vlek nejvyšší kvality

Reklamní banner

Články

Vyvážečky Vahva Jussi mohou na silnice!

Chtěli bychom našim zákazníkům oznámit, že se nám podařilo dotáhnout do zdárného konce proces homologace vyvážeček Vahva Jussi pro provoz na pozemních komunikacích. Ministerstvem dopravy České republiky bylo vyvážecím vlekům Vahva Jussi (naše společnost JPJ Forest, s.r.o.  je jediným a výhradním dovozcem tohoto výrobce pro Českou a Slovenskou republiku) uděleno osvědčení o schválení technické způsobilosti typu vozidla (TO – technické osvědčení). Toto osvědčení jsme získali ve spolupráci se Státní zkušebnou zemědělských, potravinářských a lesnických strojů, a.s. (SZZPLS, a.s.)

Technické osvědčení platí pro tyto typy vyvážeček: Vahva Jussi 320, Vahva Jussi 400 a Vahva Jussi 2000+

Přívěs Vahva Jussi 400

Přívěs Vahva Jussi 400

Technické osvědčení je vystavováno k zakoupené vyvážečce na přání zákazníka – není povinností. Pro provoz na pozemních komunikacích je dále nutné zakoupit speciální světelný panel (sdružené zadní osvětlení),  který máme rovněž v nabídce a to ve 2 variantách (klasické žárovky nebo LED provedení).

S vyvážecím vlekem Vahva Jussi vybaveným TO – technickým osvědčením a sjednaným povinným ručením se tedy lze libovolně pohybovat po veřejných pozemních komunikacích (vyjma dálniční sítě), ovšem maximální rychlostí 20 km/h. Takto homologované vyvážecí vleky Vahva Jussi nepodléhají povinnosti pravidelných technických prohlídek.

Technické osvědčení a světelný panel lze bez problémů dodat také k vyvážečkám prodaným naší společností v minulých letech 2015, 2014, 2013, 2012 a 2011.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@jpjforest.com nebo na tel. +420 773 202 321

Dodavatelé

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Pentin Paja Oy REGON Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB