Akční nabídka

  • Kompletně vyrobeno ve Finsku !
  • Veškeré hydraulické komponenty vyrobeny v EU
  • Patentované zdvihací a podávací zařízení
  • Patentované provedení podávacího dopravníku
  • Plně hydraulický pohon bez klínových řemenů
  • Dosah hydraulické ruky 8,5 metrů, úhel otáčení 360°
  • Vlek druhé generace, nosnost 12 tun
  • 3 páry klanic ve standardní výbavě
  • Plně profesionální vlek nejvyšší kvality

Reklamní banner

Články

Vyvážečka dřeva Farma CT 6,3 – 9 4WD

Nejprodávanější traktorová vyvážečka v Evropě

Lesní vyvážecí vlek FARMA CT 6,3-9 je nejprodávanější traktorovou vyvážečkou na evropském trhu. Tento typ vyvážecího vleku se vyrábí již 20 let. Postupem času byl samozřejmě zdokonalován a upravován po technické stránce na základě návrhů a námětů vlastníků a operátorů tohoto výjimečného stroje.

Zakoupením tohoto vleku si pořizujete perfektně zpracovaný lesnický stroj, který má v sobě ukryto více než 20 let profesionálního vývoje vyplývajícího z každodenního nasazení při práci v lese, čímž se nemůže pochlubit žádný z jeho konkurentů.

Naši nabídku vyvážecích přívěsů FARMA si můžete prohlédnout v kategorii “Vyvážečky FARMA“.

Základní technické vlastnosti

Vyvážecí vlek má nosnost 9 tun, je vybaven kyvnými nápravami a je homologován pro provoz na veřejných komunikacích České a Slovenské republiky. Hydraulická ruka má dosah úctyhodných 6,3 metru (jeden hydraulický výsuv, válec uvnitř jeřábu) a lze ji z vleku snadno a rychle demontovat společně s podpěrnými nohami a používat ji poté samostatně v 3 – bodovém závěsu traktoru.Základní délka vyvážecího vleku je 5,36 m při šířce 2,14 m a výšce 2,50 m. Ložná plocha je dlouhá 3,57 m a lze ji zvětšit zakoupením prodloužení, které Vám umožní pohodlně převážet i delší sortimenty.

Vyvážečka je již v základní výbavě vybavena hydraulicky polohovatelnou ojí pro lepší manévrování v porostu a extrémně odolnými 14 – ti plátnovými pneumatikami. Brzdy jsou na výběr vzduchové, kapalinové nebo vzduchokapalinové a to jedné nebo obou náprav.

Hydraulické rozvaděče

Hydraulické ruky FARMA se mimo jiné pyšní nejširší nabídkou ovládání na trhu. V základní výbavě je dodáván tzv. dvoupákový křížový hydraulický rozvaděč. Zákazník si může zvolit také tříosé ovládání (tzv. paroží), elektromagnetický rozvaděč, hydraulické servo, proporcionální joysticky, dálkové ovládání, atd.

Příslušenství hydraulické ruky

Na přání zákazníka mohou být jeřáby FARMA vybaveny tlumičem pohybů, hydraulickým navijákem, nebo také pracovním osvětlením. Kulatinový drapák velmi snadno vyměníte za drapák určený pro nakládku klestu a potěžebních zbytků, nakladač sypkých materiálů nebo dokonce i kácecí hlavici FARMA BC18 určenou pro mýcení dřevin a keřů do průměru 18 cm.

Příslušenství vyvážecího vleku

Variabilní vyvážecí vlek páteřové konstrukce je vyroben z kvalitní švédské oceli a lze jej na přání zákazníka prodloužit nebo také rozšířit. Lze jej vybavit LED osvětlením, robustní hydraulicky sklopnou korbou a nebo také 4WD pohonem kol vloženým kolečkem.

Více informací o vleku FARMA CT 6,3 – 9 se dozvíte na www.vyvazeckadreva.cz nebo na tel.: +420 773 202 321.

Traktorová vyvážečka s pohonem kol

Traktorová vyvážečka s pohonem kol

Dodavatelé

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Pentin Paja Oy REGON Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB