Akční nabídka

 • Záruka 2 roky, dodání dílů 20 let!
 • Dosah hydraulické ruky 7 metrů, úhel otáčení 360°
 • Nosnost 10 tun
 • Nejvyšší kvalita, bezkonkurenční cena
 • Profesionální vlek druhé generace
Skladem
 • Možnost nájezdové brzdy!!
 • Nový, ještě silnější 4WD pohon!!
 • Nosnost 2 tuny!!
 • Nejlepší ve své kategorii!!
 • Dosah hydr. ruky 3,2 nebo 4 m!!
 • Pro čtyřkolky i malotraktory!!
Reklamní banner

Články

Veletrh lesnické techniky SkogsElmia 2015

SkogsElmia 2015 – Novinky v lesnické technice

V období od 4. do 6. června 2015 se poblíž města Jönköping v lesích jižního Švédska konal jeden z nejslavnějších lesnických veletrhů. Více než 60 000 návštěvníků si mohlo prohlédnout skvěle připravenou prezentaci společností, které mají co dočinění s lesnickou  a dřevařskou technikou, průmyslem a lesnictvím obecně. Veletrh byl zasazen do krásných borových lesů a uspořádán jako okružní pěší prohlídka. Všechna čest pořadatelům, SkogsElmia byla opět perfektně připravena.

FARMA, BIGAB A NIAB

Švédsko – estonský výrobce lesnické a zemědělské techniky AS FORS MW měl tento rok na SkogsElmii největší výstavní plochu a představil zde mnoho přelomových novinek. V AS FORS MW vyvíjí a vyrábí lesnické a zemědělské stroje známé pod značkami FARMA (traktorové vyvážecí vleky a hydraulické ruky), BIGAB (hákové nosiče kontejnerů a nástaveb) a NIAB (traktorové procesory).

 

Veletrh lesnické techniky SkogsElmia 2015

Veletrh lesnické techniky SkogsElmia 2015

 

Traktorová vyvážečka s pohonem kol

Největší novinkou je 4WD pohon kol traktorového vyvážecího vleku FARMA CT 6,3 – 9 (nejčastěji v kombinaci s hydraulickým jeřábem o dosahu 6,3 metru). Tento traktorový vlek je nejvíce prodávaným a rozšířeným vlekem v celé Evropě v kategorii lesnické vyvážecí vleky. Pohon kol je proveden pomocí tzv. trakčních válců (“vložených koleček”). FARMA CT 6,3 – 9 4WD je nejlevnější  a nejdostupnější traktorovou vyvážečkou se 4WD pohonem kol na českém a slovenském trhu. Výrobce se nechal inspirovat náměty zákazníků a dealerů a vytvořil pohon kol jednak pro svůj nejprodávanější vlek T9 a i pro velice populární vlek T12 (vleky T14 a T16 mají pohon kol v základní výbavě už od počátku výroby).

 

Vyvážečka dřeva s pohonem kol

Vyvážečka dřeva s pohonem kol

 

Sklopná korba pro vyvážecí vleky

Další skvělou novinkou jsou sklopné nástavby pro vleky FARMA T6 a T9. Tato nástavba se skládá ze sklápěcího mechanismu (včetně hydraulických rozvodů) a robustní ocelové korby. Nástavbu lze velice rychle a snadno umístit/odejmout z vleku za pomoci hydraulické ruky. Nástavbu lze dodat a namontovat také dodatečně.

 

Traktorová vyvážečka FARMA s korbou

Traktorová vyvážečka FARMA s korbou

 

JPJ Forest, s.r.o. na Zemi Živitelce 2015

Od 27. srpna do 1. září 2015 Vám budeme k dispozici na 42. ročníku agrosalonu Země živitelka na českobudějovickém výstavišti, plocha č. 116. Můžete si u nás prohlédnout traktorové vyvážečky, hydraulické ruky a příslušenství značky FARMA a rádi zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme informace i k výrobkům značky BIGAB a NIAB, jejichž je naše společnost JPJ Forest, s.r.o. rovněž dealerem pro český a slovenský trh.

Dodavatelé

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Pentin Paja Oy Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB