Reference

Zde jsme pro vás připravili obrazovou podobu několika námi realizovaných projektů. Pro více referencí z Vašeho kraje či okresu nás neváhejte kontaktovat.

Traktorová vyvážečka FARMA CT 7,0 – 10 G2 = vlek druhé generace s nosností 10 tun a dosahem hydraulické ruky 7 metrů. Tato vyvážežka nyní tvoří sestavu v kombinaci s LKT 75.

Místo: Liberecký kraj

Předávka vyvážecího vleku Farma CT 6,3 – 10 G2. Vyvážecí vlek druhé generace s hydraulickou rukou o dosahu 6,3 metrů.

Místo: Karlovarský kraj

Vyvážečka dřeva druhé generace Farma CT 7,0 – 10 G2 o nosnosti 10 tun a dosahu hydraulické ruky 7 metrů. Tato sestava je nyní používána v kombinaci s traktorem Zetor.

Místo: Královéhradecký kraj

Hydraulická ruka Farma C 4,6 D připravená k doručení zákazníkovi. Ruka o dosahu 4,6 metrů byla osazena na vlek vyrobený na zakázku a upravený pro transport kamenů.

Místo: Plzeňský kraj

Doručení a předání vleku Farma CT 5,3 – 8. Dosah hydraulické ruky 5,3 metrů a nosnost vleku 8 tun.

Místo: kraj Vysočina

Předání kácecí a odvětvovací hlavice Tapio 160. Montáž byla provedena na nakladač Warynski, pohon hlavice zajišťuje čerpadlo traktoru Zetor Proxima.

Místo: Pardubický kraj

Hydraulická ruka FARMA C 7,0 G2 druhé generace připravená na dodání zákazníkovi. Dosah hydraulické ruky 7 metrů.

Místo: kraj Vysočina

Předávání hydraulické ruky druhé generace Farma C 6,3 G2. Dosah hydraulické ruky je 6,3 metrů.

Místo: Jihočeský kraj

Předávání hydraulické ruky Farma C 5,3 D. Hydraulická ruka byla doručena včetně adaptéru pro připojení do 3- bodu traktoru. Doshah hydraulické ruky je 5,3 metrů.

Místo: kraj Vysočina

Vyvážecí vlek Vahva Jussi 400 s dosahem hydraulické ruky 4 metry ve výbavě 4WD pohon kol, hydraulicky sklopná korba a hydraulický naviják.

Místo: Slovenská republika

Vyvážecí vlek Vahva Jussi 320 v kombinaci s pracovní čtyřkolkou Polaris Sportsman XP 850. Vyvážečka je vybavena 4WD pohonem kol a dálkově ovládaným hydraulickým navijákem.

Místo: Liberecký kraj

Předání vyvážečky dřeva Vahva Jussi 320 ve výbavě s 4WD pohonem kol. Vlek je nyní používán s pracovní ATV Gladiator X8.

Místo: Jihočeský kraj

Předání malého vyvážecího vleku Vahva Jussi 320 v základní výbavě. Vyvážecí vlek je nyní používán s malotraktorem Šálek.

Místo: Středočeský kraj

Dodání vyvážečky za ATV Vahva Jussi 400. Vlek vybaven 4WD pohonem, dosah hydraulické ruky 4 metry.

Místo: Pardubický kraj

Dodání hydraulické ruky Vahva Jussi 320. Dosah hydraulické ruky 3,2 metrů. Hydraulická ruka je nyní usazena na vyvážecí vlek „domácí výroby“.

Místo: Ústecký kraj

Vyvážecí vlek Vahva Jussi 320 s nosností 1500 kg a dosahem hydraulické ruky 3,2 metrů. Vyvážečka je používána v kombinaci s malotraktorem.

Místo: kraj Vysočina

Hydraulická ruka Vahva Jussi 400 včetně podpěrných noh namontovaná do 3-bodu traktoru a určená pro plnění štěpkovače.

Místo: Liberecký kraj

Předání vyvážečky Vahva Jussi 400 ve výbavě 4WD pohon, sklopná korba, půdní lopata, hydraulický naviják. Dodáno spolu s: ATV Polaris, štěpkovačem Bystroň Pirba a mulčovačem JPJ Forest.

Místo: kraj Vysočina

Předávání vyvážečky Vahva Jussi 320 v kombinaci s malotraktorem New Holland. Pohon vyvážečky přes vývodový hřídel PTO, dosah hydraulické ruky 3,2 metrů.

Místo: Ústecký kraj

Vyvážecí vlek Vahva Jussi 320 v kombinaci s živým koněm. Dosah hydraulického jeřábu/ruky 3,2 metrů, nosnost vyvážecího vleku 1 500 kg.

Místo: kraj Vysočina

Dodavatelé

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Pentin Paja Oy Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB